SERUM FYTYRE EFEKT BOTOKS

11000 lekë

(-38,18%) 690lekë

TRANSPORTI FALAS

SIERO VISO EFFETTO BOTOX
LIFTING IMMEDIATO
ZANTHALENE
OLIO DI BAOBAB
30 ml

Serum LIFTING me EFEKT BOTOKS me përmbajtje të lartë të përbërësve Zanthalen®dhe Ekstrakt nga bima e Piperit Sichuan BIO.  Kombinimi i tyre me Aloe Vera BIO dhe Vaj Baobabi BIO garanton një veprim të fortë oksigjenues e rigjenerues.

Që në aplikimin e parë, siguron relaksim të lëkurës së fytyrës duke dhuruar një efekt rinor, të shndritshëm, tonifikues dhe të butë. Jep rezultat të ndjeshëm duke nisur që pas 30 minutave të para të aplikimit.  


MËNYRA E PËRDORIMIT:

Për lëkurë me mangësi në tonifikim, me shenja të lodhjes dhe me ‘rrudha të shprehjes’: 2 herë në ditë.  

Aplikohet në pjesën e fytyrës, gushës dhe dekoltesë, zakonisht pas aplikimit të Serumit për Rrathët e Syve (Siero Intensivo Contorno Occhi) dhe përpara aplikimit të Kremit tuaj specifik të Fytyrës nga Etèrna, 2 herë në ditë.   

Shpërndani disa pika nga produkti në mënyrë uniforme tek pjesa që doni të trajtoni, duke masazhuar lehtë për të favorizuar përthithjen nga lëkura.  


KOHA E PËRDORIMIT:

Në mëngjes e në darkë, pas pastrimit paraprak të fytyrës.

Shpërndani në mënyrë uniforme një sasi të vogël produkti në pjesën e dëshiruar, duke masazhuar lehtë për të favorizuar përthithjen nga lëkura.


Përbërësit:

Oriza sativa water extract*, aloe barbadensis gel*, hydroxipropil guar, zanthoxylum bungeanum fruit extract, adansonia digitata seed oil*, sodium dehydroacetate.

*Nga Agrokulturë biologjike

Produkte të tjera: