KREM FYTYRE ‘ANTIAGE’ EFEKT MBUSHËS

9700  lekë

(-40,21%)  6200 Lekë

TRANSPORTI FALAS

CREMA VISO ANTIAGE
EFFETTO FILLER 
ACIDO IALURONICO
30 ml


Kremi i fytyrës ‘Antiage’ Intensiv EFFEKT FILLER me përmbajtje të lartë të Acidit Hyaluronik,ka veprim mbushës të rrudhave të fytyrës. Kombinimi ekskluziv i elementëve natyralë si Vaj Baobabi BIO (14%), Gel Aloe Vera BIO dhe Shurup Panje BIO, zhvillon ndër të tjera një efekt të fortë antioksidant, rekonstruktiv dhe riekulibrues të pH të lëkurës.  

Produkt me efikasitet të lartë: mos e tejkaloni me sasinë e nevojshme të aplikimit.MËNYRA E PËRDORIMIT:

Përdoret si acidifikues në trajtimet profesionale përpara masazhit të fytyrës, në lëkurë me humbje të tonifikimit, shenja të lodhjes dhe me “rrudha të shprehjes”.

Përdoret përpara aplikimit të kremit tuaj, specifikisht në rrudhat individuale (2 herë në ditë).

Në rrudhat e fytyrës, gushës dhe dekoltesë, përpara aplikimit të kremit tuaj të fytyrës (2 herë në ditë).

Shpërndani disa pika nga produkti në mënyrë uniforme tek rrudhat që doni të trajtoni, duke masazhuar lehtë për të favorizuar përthithjen nga lëkura.


KOHA E PËRDORIMIT:

Në mëngjes e në darkë, pas pastrimit paraprak të fytyrës.

Shpërndani në mënyrë uniforme një sasi të vogël produkti në pjesën e dëshiruar, duke masazhuar lehtë për të favorizuar përthithjen.Përbërësit:

Oriza sativa water extract,adansonia digitata seed oil, aloe barbadensis gel, acer saccarinum exract, cera alba,tocopherols, squalane,glycerylstearate,cetearyl alcohol, cetyl palmitate,potassium palmitoyl hydrolyzed wheat,sodium jaluronate,cetyl alcohol, parfum, benzyl alcohol, dehydroacetic acid.

Produkte të tjera: